4 października Światowy Dzień Zwierząt

4 października, 2019

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt i tak sobie myślimy, że jest wielu wspaniałych ludzi, dla których los zwierząt nie jest obojętny. Widzimy to na co dzień, kiedy dzwonicie do nas zmartwieni losem naszych braci mniejszych, kiedy do nas piszecie, bo zaniepokoiła Was sytuacja zaobserwowana u sąsiada, kiedy na naszą prośbą o pomoc, otrzymujemy z Waszej strony ogromny odzew i wsparcie. Tak, wiemy, że na naszą stronę wchodzą ludzie świadomi, którzy wiedzą, że nie jesteśmy sami na ziemi, odpowiedzialni, ludzie z sercem. Jest nas coraz więcej. 
Z okazji Święta zwierząt, ciągle krzywdzonych, traktowanych przedmiotowo, poniewieranych, pragniemy, aby kiedyś nadszedł czas, gdy ludzie, wszyscy bez wyjątku będą traktować z szacunkiem naszych braci mniejszych. Że wszyscy bez wyjątku zrozumieją, że zwierzęta to istoty, które tak jak my cierpią, kochają, tęsknią, boją się, rozpaczają. 
Tak bardzo chcielibyśmy, aby ludzie byli odpowiedzialni za to, co oswoili, aby zaczęli dbać o istoty, które uczynili sobie podległymi. Jeśli nauczymy się szanować i dbać o słabszych, świat stanie się lepszy.
Przesyłamy moc pozdrowień i jak najszczerszych życzeń wszystkiego, co najlepsze, wszystkim, którzy dbają o zwierzęta.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *