SZCZENIAKI PORZUCONE PRZY DRODZE W ZAMKNIĘTYM KARTONIE – BIAŁCZYN!

2019-01-16

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieniężnie otrzymali zgłoszenie o znalezionych na drodze w Białczynie dwóch ok. 10-tygodniowych szczeniaczkach. Szczeniaki w zamkniętym kartonie znalazło dziecko, idące drogą do szkoły. 
Gdyby nie szybka interwencja, szczeniaki najprawdopodobniej nie przeżyłyby z powodu wyziębienia.
Jeden z maluszków ma już nowy dom, drugi, nazwaliśmy ją Lusi przebywa w domu tymczasowym u zaprzyjaźnionej z nami policjantki, w przeciwnym wypadku trafiłby do cieszącego się złą sławą schroniska w Radysach, z którym Gmina Pieniężno ma podpisaną umowę.
Szczeniaczek, suczka dzisiaj została odrobaczona i odpchlona, waży 3,30 kg, za 10 dni zostanie zaszczepiona p. chorobom.
Prosimy Was, pomóżcie nam ustalić sprawcę porzucenia szczeniąt na drodze. Chcemy, żeby odpowiedział za swój uczynek. Prosimy, udostępniajcie!
Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informację o właścicielu dwóch ok. 10 tygodniowych, maleńkich szczeniakach, suczkach ze zdjęć, prosimy o pilny kontakt z OTOZ Animals pod nr tel. 781 015 201.
Z całego serca dziękujemy policjantom z KPP w Braniewie, z Komisariatu Policji w Pieniężnie za szybką reakcję i pomoc ❤️
Jeżeli nadal chcesz, abyśmy ratowali zwierzęta, prosimy, pomóż nam pomagać przekazując swój 1% z podatku dochodowego na ratowanie zwierząt
Nasz KRS: 0000069730
Z dopiskiem ” NA INSPEKTORAT W BRANIEWIE” w rubryce Cel szczegółowy.
Możesz nas wesprzeć jednorazową wpłatą:
Nasz nr konta: bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. : 79 1600 1462 0008 6657 5050 6001

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *