SZKOŁA PODSTAWOWA W PAKOSZACH POMAGA PODOPIECZNYM OTOZ ANIMALS ❤️ DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA! 😘

2019-12-07

Grudzień, to miesiąc, gdy częściej, niż w pozostałych miesiącach, chcemy dzielić się z innymi, gdy chcemy częściej i więcej pomagać. Dla nas ten miesiąc jest również bardzo ważny. Grudzień to początek zimy, okres trudny do przetrwania dla zwierząt, okres wzmożonych, trudnych interwencji, ratujących życie zwierząt. Ale jest to również czas, gdy otaczacie nas szczególnym wsparciem i dobrocią, dając nam siły do walki o lepszy los zwierząt.
Do takich osób zaliczają się m.in. nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pakoszach, którzy w ramach akcji „Pomagamy Zwierzakom 2019” zorganizowali w szkole już po raz trzeci zbiórkę karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierząt przebywających pod opieką OTOZ Animals.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali ponad 366 kg karmy dla psów i kotów, koce, smycze, ubranka i maskotki dla zwierząt. 😃
Wzrusza nas i budzi podziw postawa uczniów, którzy przeznaczają uzbierane z pomocą rodziny i znajomych pieniądze na pomoc zwierzętom, a nie dla własnych przyjemności. Jesteśmy przekonani, że takie osoby, nigdy nie będą obojętne na krzywdę. 🥰
Wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy zwierzętom dziękujemy z całego serca! 😘
Dziękujemy wychowawczyni klasy I Pani Bogusławie Pachur za zorganizowanie zbiórki w szkole.
Dziękujemy Julii Surowiec z klasy VI oraz Marcelowi Wołk z klasy II za wyjątkowe zaangażowanie i wrażliwość na los skrzywdzonych zwierząt.
Dziękujemy Państwu Renacie Marczak i Fabianowi Wołkowi oraz Pani Agnieszce Bieryńdo za przetransportowanie karmy do nas.
Dziękujemy! 😘

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *