Przedszkole Niepubliczne Stokrotka z Braniewa pomaga zwierzętom ❤️Bardzo dziękujemy 😘

2020-11-12

W związku z obchodzonym niedawno Dniem Kundelka, w przedszkolu przeprowadzono akcję zbiórki karmy. W poniedziałek odebraliśmy karmę dla zwierząt zakupioną przez rodziców cudownych przedszkolaczków 😊Ponieważ jedna z nauczycielek przedszkola, Pani Magdalena Kęsik napisała do nas piękny post związany ze zbiórką karmy, dlatego postanowiliśmy podzielić się nim z Wami. „W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszym przedszkolu chcieliśmy, by dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Do Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli. W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.”

Kochani, jeszcze raz dziękujemy z całego serca wszystkim cudownym ludziom, którzy byli zaangażowani w tę akcję ❤️

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *