LATAMI W BESTIALSKI SPOSÓB TRAKTOWAŁ ZWIERZĘTA, TERAZ ZWRACA SIĘ DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, SKARŻĄC POLSKĘ, BO NIE WIDZI W SWYM POSTĘPOWANIU NIC ZŁEGO

2020-11-13

Umęczone, upodlone, głodzone, poniewierane, nieleczone, bite, katowane, zmuszane do rozmnażania mimo braku zdrowia lub odpowiedniego wieku, nieszczęśliwe, cierpiące męki za sprawą jednej osoby, ich właściciela.  Niewyobrażalne cierpienie zwierząt trwało wiele lat. OTOZ Animals przez te wszystkie lata prowadziło batalię o to, by właściciela zwierząt nie mógł dłużej znęcać się nad swymi ofiarami. W końcu po wielu latach zapadł wyrok. Dwa i pół roku kary bezwzględnego więzienia. Oprócz znęcania się nad zwierzętami, właściciel zwierząt miał na sumieniu kradzieże, posiadanie amunicji i fałszerstwa.

Odwoływał się do Sądu okręgowego w Elblągu. Sad Okręgowy podtrzymał wyrok w mocy. Po tym wniósł kasację do Sądu Najwyższego, jednak Sąd Najwyższy oddalił tę kasację.

Teraz w Parlamencie Europejskim, chce wmówić całej Europie, że został przez sąd skrzywdzony, tylko dlatego, że jest Niemcem, a w  Polsce zagraniczni obywatele Unii Europejskiej  są wywłaszczani pod pretekstem ochrony zwierząt.

W takim razie zapraszamy do galerii zdjęć. Zobaczcie sobie Państwo kto jest ofiarą, a kto katem.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *