GDZIE TA DOBRA ZMIANA? – DEMONSTRACJA

2018-09-04

KOCHANI DECYDUJE SIĘ LOS ZWIERZĄT – DECYDUJE SIĘ NASZE BYĆ ALBO NIE BYĆ!
TEGO DNIA MUSIMY BYĆ RAZEM, ZWARCI I GOTOWI!
OTOZ Animals Inspektorat w Braniewie oraz OTOZ Animals Schronisko w Elblągu organizują wspólny wyjazd zamówionym autokarem do Warszawy.
Wyjazd jest bezpłatny. Tworzymy listę osób, które pojadą z nami na demonstrację. Lista dotyczy wyłącznie osób jadących z nami z Braniewa. Uprzedzając Państwa pytania dotyczące kosztów wyjazdu.  Nie ponosicie żadnych kosztów wyjazdu. Co należy ze sobą zabrać? Kanapki.
Planowany czas wyjazdu, prawdopodobnie godzina 11:30. Osoby, które jadą z nami prosimy o zgłoszenie w prywatnej wiadomości na profilu OTOZ Animals inspektorat w Braniewie na portalu facebook.com: https://www.facebook.com/braniewo.otoz/
Prawo i Sprawiedliwość dało sygnał, że chce się wycofać z niektórych zapisów w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, m.in. zakazów trzymania psów na łańcuchach, chowu zwierząt na futra, występów zwierząt w cyrkach czy uboju rytualnego. Kiedy wreszcie pojawiła się szansa na poprawę losu zwierząt w Polsce, politycy ulegli silnemu lobby i wyrzucili z nowelizacji najważniejsze zapisy!
Zwierzęta nie mają głosu, dlatego to MY musimy być ich głosem. Pokażmy, że nie ma naszej zgody na dręczenie zwierząt w Polsce. Nie chcemy ferm norek. Nie chcemy łańcuchów. Nie chcemy oglądać zwierząt w cyrkach. Nie chcemy niehumanitarnego uboju zwierząt.
Nie mów: „innym razem pójdę”. Nie będzie innego razu. Musimy działać teraz. To ostatnia szansa i musimy pokazać, że dobro zwierząt jest dla nas ważne.
Musicie nam pomóc, bądźcie tego dnia z nami!
Główni organizatorzy: Koalicja dla Zwierząt
(OTOZ Animals, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Otwarte Klatki Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane Fundacja Alberta Schweitzera)

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *