NABÓR NA INSPEKTORÓW OTOZ ANIMALS !

2019-03-08

Zgłoszenia do 30.04.2019r. – szczegóły poniżej.

Z uwagi na napływające w dużych ilościach zgłoszenia dotyczące niehumanitarnego traktowania zwierząt, OTOZ Animals Inspektorat w Braniewie ogłasza rekrutację kandydatów na inspektorów ds. ochrony zwierząt.

Inspektor pełni funkcję społeczną nie przyjmując z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – praca w pełni charytatywna.

Co zrobić, aby zostać Inspektorem?
Na początku należy zadać sobie pytanie, czy mamy na tyle czasu i sił. Często pomoc zwierzętom odbywa się kosztem wolnego czasu, spotkań ze znajomymi etc. Podczas interwencji niejednokrotnie spotkamy się z wyjątkowym okrucieństwem wobec zwierząt oraz wrogo nastawionymi właścicielami. Z doświadczenia wiemy, że sama miłość do zwierząt nie wystarczy. Odpowiedni kandydat powinien być pewny siebie, zdeterminowany i powinien mieć ogromne chęci do działania.

Kandydaci na Inspektorów przejdą dwudniowe szkolenie tak, aby ich przyszła praca na rzecz zwierząt była skuteczna, zgodna z prawem, a także dla nich samych bezpieczna. O przyjęciu do grona Inspektorów zadecyduje pomyślne zaliczenie testu kończącego szkolenie oraz opinia egzaminatorów.

Szkolenie oraz egzamin odbędą się w dniach 11-12 maja 2019 w Olsztynie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoje CV do dnia 30.04.2019r. na adres e-mail: m.hynko@otoz.pl  + kilka zdań uzasadniających Twoją chęć przystąpienia do Inspektoratu.
Prosimy też o kontakt telefoniczny pod numerem 781 015 201.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *