Żołnierze z 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie pomagają zwierzętom

2020-11-22

Ten rok jest dla nas wszystkich bardzo ciężki. Wielu z nas straciło bliskich, zmuszeni do przeżywania w osamotnieniu żałoby, wielu innych straciło pracę i związane z tym poczucie bezpieczeństwa oraz środki do normalnego życia. Nie możemy się spotykać, by pomagać sobie wzajemnie i dodawać otuchy. Siedzimy w swoich mieszkaniach z daleka od bliskich, bojąc się ich zarazić.  Zły rok pełen bólu, smutku, żalu i strachu.

Mimo tylu przeciwności i tak trudnego czasu dla ludzi, są osoby, takie jak żołnierze 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie, którzy na co dzień pamiętają o pomaganiu ludziom, ale nie tylko. Pamiętają również o tych, które nie mają głosu, by opowiedzieć o swoim cierpieniu, o zwierzętach.

W niedzielę 22 listopada mieliśmy zaszczyt gościć u siebie żołnierzy, którzy przywieźli dary dla zwierząt przebywających pod opieką braniewskiego Inspektoratu OTOZ Animals. Zebrana karma dla zwierząt, to efekt zbiórki przeprowadzonej z inicjatywy ppor. Karoliny Klonowskiej i kpr. Krzysztofa Cabana.

Żołnierze 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie – wspaniali ludzie, którzy są przy nas mimo wszystko.

Dziękujemy z całego serca, to wspaniały gest, który daje nam motywację, by się nie poddawać.  Życzymy Wam i wszystkim, którzy czytają ten post, dużo zdrowia, sił, wiary, że jeszcze będzie dobrze.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *