NOWY GABINET WETERYNARYJNY W BRANIEWIE 😊

2021-06-20

Od trzech miesięcy w Braniewie działa nowy gabinet weterynaryjny. Położony jest w pobliżu sklepu Stokrotka przy ul. Marynarskiej.

W gabinecie prowadzonym przez lekarza weterynarii Marka Jarosza każdy zwierzak z planowanym zabiegiem chirurgicznym ma przeprowadzone badanie krwi, dzięki któremu można określić ryzyko związane z narkozą. Jeśli parametry krwi będą nieprawidłowe (zła praca nerek, wątroby, anemia), operację trzeba będzie przełożyć i przeprowadzić leczenie.

To norma, jednak nie u nas w Braniewie. W pozostałych braniewskich gabinetach weterynaryjnych od dawna nie wykonuje się badania krwi zwierząt, narażając je na utratę życia.

W nowo otwartym gabinecie weterynaryjnym zrobicie również badanie ultrasonograficzne Waszego pupila, czyli USG. Dostaniecie tu tabletki Bravecto i Simparica przeciw kleszczom, po które do tej pory, my musieliśmy jeździć do lecznicy w Elblągu. No i nie musicie czekać z otrzymaniem pomocy dla Waszego zwierzaka aż do południa, ponieważ gabinet otwarty jest w dni powszednie od godziny 08:00. Telefon do lekarza weterynarii z tej lecznicy: 888 998 849

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *