Dance Team Braniewo, Wicemistrzowie Świata wspierają naszych podopiecznych

2024-04-27

Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że o naszych podopiecznych pomyślała zdolna młodzież z formacji tanecznej, którą tworzą 22 osoby w wieku 10-14 lat.

Ci wyjątkowi, młodzi ludzie zdobyli w listopadzie 2023 roku 🥈 drugie miejsce na Mistrzostwach Świata w Liberec w Czechach. Dance Team Braniewo to również tegoroczni mistrzowie🥇 Polski w tańcu nowoczesnym!

♥️I właśnie tak zapracowane osoby, pełne pasji i oddane swoim marzeniom, znalazły czas by zorganizować zbiórkę karmy dla podopiecznych OTOZ Animals.

Dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć tych wyjątkowych młodych ludzi, którzy pokazali nam również, że są nieobojętni na krzywdę zwierząt.

Życzymy Wam, aby ziściły się Wasze marzenia dotyczące wyjazdu do Aten na Puchar Świata. Wierzymy w Was i życzymy Wam zdobycia pierwszego miejsca!

Puchar Świata ma odbyć się w dniach 29-30 czerwca 2024. Będziemy mocno trzymać za Was kciuki! Wasze sukcesy, to również sukcesy Braniewa. Wasz talent rozsławia nasze miasto. Wierzymy mocno, że otrzymacie z UM Braniewo oraz ze Starostwa Powiatowego wsparcie finansowe potrzebne do wyjazdu.

Na razie rodzice muszą sami sfinansować wyjazd swoim dzieciom, a niestety nie wszystkich na to stać.

Dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia tych młodych ludzi. Na stronie zrzutka pl trwa zbiórka funduszy potrzebnych do zorganizowania wyjazdu.

Klikając w poniższy link, możecie poznać tą wspaniałą młodzież, a biorąc udział w zrzutce, pomóc zrealizować im marzenia, a także przedstawić Braniewo z jak najlepszej strony.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100092841693006&__cft__[0]=AZVrphMGkJFh-H_mTyBT-_2tRiRQKUyWdX9ZYYFqn9pYJwxwPmyfef2SHMRMAXFmVQx6i5ThnsA5Tce56eYDRa3U-q9OgbHv-8lDNLLzuNIog4ScbmM-RzAwEyQ1XdnCeYnyxNl5M658efgh1zDsbEtb73wRvbMCn1k3CNttsTU8gjxnnaZj4tME7xDspP_2ZYz8fMBGiw4cYDtrwxj4pDkF&__tn__=-UK-R

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *