DZIĘKUJEMY! OGROMNE, BEZINTERESOWNE WSPARCIE BRANIEWIAN! DZIĘKUJEMY!

2019-12-06

Kochani! Tak czuliśmy, że będziecie tego dnia z nami. Wiedzieliśmy, że nasza akcja w BCK „Zwierzęta też chcą mieć święta” dzięki Wam, nie pozostanie bez echa.

I jak co roku nie zawiedliście nas. Wielu z Was już znamy, właśnie ze wspierania naszych działań w trosce o los zwierząt.  Wielu z Was, to osoby, które już od nas przygarnęły psa albo kota, byli i tacy, których kojarzymy z akcji ratowania zwierząt,  dostaliśmy paczki od 5 letniego Leona, który razem z mamą, zdecydował się wymienić swoje zabawki  i niepotrzebne książeczki na karmę, zabawki, drapaki, miseczki i zabawki dla zwierząt. Byli wśród Was uczniowie SP nr 3 ze Szkolnego Koła Wolontariatu z opiekunką Panią Anią, uczniowie ze SP nr 5 z Panią Dyrektor. Wszystkich Was łączy jedno. Jesteście naszymi przyjaciółmi, najlepszymi jakich mamy. Łączy Was również miłość do zwierząt i bezinteresowna pomoc. Jesteście WIELCY!

Mieliśmy szczęście móc spędzić z Wami chociaż parę chwil, podziękować za pamięć i za pomoc.

Chcemy Wam z całego serca podziękować za Państwa bezinteresowne wsparcie, podziękować za Państwa wrażliwość na los zwierząt, za zaufanie jakim nas obdarzyliście, za obecność dzisiejszego dnia.

Zwierzaki, te niekochane, porzucone, katowane przez złych ludzi, chore, te, które przebywają pod naszą opieką lub będą pod tą opieką przebywać, otrzymały od Was wspaniałe paczki z prezentami.

W paczkach była karma mokra i sucha dla psów i kotów, drapaki, zabawki, leżanki, koce, szeleczki, obróżki, gryzaki, smycze, miseczki, piękny domek dla kota z tektury z prezentami dla zwierząt w środku, który umieścimy w naszej kociarni. Wszystkie paczki pięknie zapakowane, wiemy, że włożyliście w to dużo serca. Za Wasze serca pełne dobroci również Wam bardzo dziękujemy.

Będziemy powtarzać nieprzerwanie, że z Wami zawsze damy radę, bo bez Was nie ma nas.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *