POLICJANCI POMAGAJA NAM RATOWAĆ ZWIERZĘTA – DZIĘKUJEMY!

2020-06-02

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Dziecka. Dzięki policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, wczoraj uratowaliśmy dwa szczeniaczki. Maleńkie psie dzieci. Zabrano je ze strasznych warunków, gdzie nikt nie dbał o ich pełne brzuszki.

7-8 tygodniowe maluszki zostały zauważone przez policjantów podczas rutynowej kontroli. Dzięki nim szczeniaczki są już bezpieczne u nas. Wczoraj zostały odrobaczone i odpchlone. Najedzone czekają na ludzi o dobrych sercach, którzy zechcieliby je przygarnąć. W kolejnych postach opiszemy je szczegółowo, pokażemy również ich zdjęcia.

Gdyby nie funkcjonariusze policji, którzy troskliwie zajęli się pieskami, a także zainteresowali się warunkami w jakich trzymano szczeniaczki i czy sprawowana jest nad nimi troskliwa opieka, prawdopodobnie czekałoby je straszne życie.

Dlatego z całego serca dziękujemy policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, którzy wielokrotnie udowodnili, że są wspaniałymi ludźmi. Funkcjonariusze z naszej komendy  od dawna pomagają nam ratować zwierzęta potrzebujące pomocy i naszym zdaniem są to wyjątkowi i wspaniali ludzie zasługujący na wyróżnienie.

Dziękujemy!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *