Dziękujemy za twój 1%

2020-06-02

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali swój 1% podatku na ratowanie skrzywdzonych przez ludzi zwierząt.

Dzięki Państwa wsparciu w 2019 roku nasz Inspektorat przeprowadził 241 interwencji. Odebraliśmy podczas tych interwencji  12 psów i 1 kota, mimo, że nie posiadamy schroniska wydaliśmy 48 zwierząt do adopcji w tym: 19 psów, 29 kotów. Złożyliśmy do Komendy Powiatowej Policji 8 zawiadomień o popełnionych przestępstwach na zwierzętach, doprowadziliśmy do 13 wyroków skazujących za znęcanie się nad zwierzętami. Pomogliśmy właścicielom odnaleźć 58 zaginionych zwierząt, które wróciły do swoich domów. Przeprowadziliśmy akcje edukacyjne z dziećmi i młodzieżą w szkołach. Zakupiliśmy budki dla kotów wolno bytujących w Braniewie. Pokryliśmy koszty chipowania, odrobaczeń, odpchleń, zabezpieczenia p. kleszczom, szczepień p. chorobom i szczepień p. wściekliźnie psów przebywających pod naszą opieką, opłaciliśmy koszty leczenia, operacji i innych zabiegów i badań krwi zwierząt odebranych podczas interwencji, pokryliśmy koszty sterylizacji i kastracji psów i kotów.

Czekamy z nadzieją na przekazanie przez Urząd Skarbowy zadeklarowanych przez Was środków z 1%.

W imieniu pokrzywdzonych zwierząt jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na ich ratowanie swój 1% podatku.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *