RATUJEMY ZWIERZĘTA Z UKRAINY! ZBIERAMY KARMĘ!

2022-03-09

Bardzo ważna pomoc to przewożenie karmy dla zwierząt bezpośrednio na Ukrainę. Parę godzin temu kolejny transport karmy wyruszył z siedziby głównej OTOZ Animals. Wiozą na granicę kolejne worki z karmą, która zostanie przetransportowana na Ukrainę.

Kierowcy ukraińscy chętnie zabierają karmę mówiąc , że na ulicach jest dużo bezpańskich psów i kotów!

Przekazywanie karmy na granicy, później jej transport do Ukrainy jest jedną z form udzielania przez nas pomocy, chociaż chcielibyśmy robić dużo więcej! Niedługo kolejne nasze transporty wyruszają na granicę. Potrzeby jak widać są ogromne !Jak można pomóc !Zbieramy karmę dla zwierząt z Ukrainy.

Można ją dostarczyć do byłego ZOO w Braniewie w godzinach od 7:00 do 15:00Czekamy również na transport 70 zwierząt , jeżeli nasi ukraińscy przyjaciele zdołają przebić się do granicy polsko – ukraińskiej.

Przygotowujemy miejsca dla czworonożnych uciekinierów. Mamy przygotowanych już 100 miejsc , natomiast potrzeby mogą być dużo większe . Jeśli chcesz przygarnąć na stałe lub na dom tymczasowy potrzebujące zwierzęta z Ukrainy prosimy piszcie do nas przez Messengera lub na adopcjeukraina@otoz.plJESTEŚMY ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO – OPP uprawnioną do otrzymywania 1% podatku

Nasz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000069730

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *